Косметика Мері Кей

Привабливість Аромату
Кожній жінці, хоча б в раз у житті, вдалось відчути силу аромату. Часом легкий шлейф аромату може викликати дивовижні спогади. Улюблені парфуми – це щось більше, чим ефірні масла та ароматичні суміші. Це - віддзеркалення жіночої сутності, її настрою та стилю. Це - вираження її краси. Не дивно, що пошук довершеного запаху парфумів на кожний випадок життя настільки важливий, як і вибір ароматичних масел, із яких складається аромат.

Питання тільки в тому, як серед великої кількості ароматів, існуючих сьогодні на ринку, знайти один довершений? Ознайомтесь з декількома правилами, які допоможуть вам зробити ваш вибір легко та з задоволенням.

Як правило, аромати містять багато різних інгредієнтів, які відрізняються як запахом, так і стійкістю. Парфумери виділяють три складові частини аромату, які називають «нотами»:
Верхня нота – це перше враження від аромату. Всього лиш легке вітання вашим органам сприйняття.
Середня нота – це серце аромату, яке розкривається всього через декілька хвилин після нанесення на шкіру.
Нижня нота – це фінальне враження від аромату, те, що залишається з вами впродовж декілька годин та викликає захоплення у оточуючих.

Аромати прийнято класифікувати по типам та групам, в залежності від інгредієнтів, які входять до його складу. Такі групи включають широкий діапазон запахів, наприклад, Квіткова, Східний та Шипрова групи ароматів.
До Квіткової групи відносяться аромати від легкого квіткового до фруктово- солодкуватого та пряного (жасмин, троянда, фіалка...).
Квітково – Східна об’єднує аромати з легким прикусом солодких та пряних ноток (ваніль, кориця...).
Аромати Східної групи включають легкі запахи традиційних східних ноток (амбра, мускус, ветивер).
Шипрові аромати поєднують в своєму складі нотки хвої, лаванди, цитруса, моху ат ін.

Щоб зберегти аромат на вашій шкірі на довгий час, використовуйте наші рекомендації:
Запахи підіймаються до верху. Тому, починайте наносити аромат з зап’ясток, потім присніть декілька капель на потилицю та поруч з мочкою вуха. На завершення, нанесіть краплину аромату на гребінець та розчешіть ваше волосся.
Якщо ви використовуєте лосьйон для тіла з аналогічний ароматом, то його потрібно використовувати до нанесення аромату, це продовжить можливість насолоджуватись улюбленим ароматом.

Чи це легке розприскування, чи багаторазове нанесення, аромати володіють дивовижним секретом довершувати жіночу красу та її стиль. Дізнайтесь більше про колекцію ароматів Mary Kay® та відкрийте свій власний ароматний стиль .Создан 18 мар 2012