Косметика Мері Кей

Ідеальна основа
Для створення ідеального образу, основа під макіяж відіграє значну роль в отриманні бездоганного результату. Не лякайтесь, що великий вибір засобів основи під макіяж від Mary Kay® може трохи збити вас з пантелику. Детально ознайомтесь з кожним косметичним засобом і це зробить ваш вибір легшим.

Мінеральна розсипна пудра Mary Kay® чудово наноситься та добре приховує вікові лінії, маленькі зморшки. Легка структура формули пудри забезпечує ідеальне нанесення та природній колір. Для досягнення бездоганного результату, використовуйте Спеціальний пензель для Мінеральної розсипної пудри Mary Kay®, який дозволяє набрати необхідну кількість пудри і рівномірно нанести її на обличчя.

Основа під макіяж TimeWise® з матуючим ефектом. Основа під макіяж надає вашій шкірі природний рівний відтінок та контролює жирність шкіри.

Основа під макіяж TimeWise® зволожуюча зберігає ефект зволоженості вашої шкіри впродовж 6 годин.

Знайди свій довершений відтінок

Після першого кроку, а саме вибору конкретного засобу, ви можете зробити наступний крок і підібрати необхідний вам відтінок основи. Основа допомагає сховати усі недоліки шкіри, підкреслити природний колір обличчя та захистити від згубної дії навколишнього середовища. Результат – шкіра на вигляд стає більш гладкою та однорідною. Пропонуємо декілька порад з використання основи:

Жовта гама, як правило, підходить майже всім. Основи з жовтуватим кольором добре адаптуються до кольору обличчя. Жовтий колір маскує червоні плями, які можуть виникнути в результаті пошкоджених капілярів, старіння та пошкодження тканин шкіри;

Нанесіть відтінок основи на лінію підборіддя чи на щоку. Підберіть тон таким чином, щоб він став непомітним на шкірі. Зверніть увагу на те, щоб тон шкіри обличчя не виділявся на фоні шиї, яка зазвичай має світліший відтінок.

Пробувати новий відтінок основи краще при денному світлі. Знадобиться всього декілька хвилин для того, аби основа адаптувалась до вашого відтінку шкіри і ви могли прийняти рішення відносно кольору Основи під макіяж.Создан 18 мар 2012