Косметика Мері Кей

Пензлі – помічники - Чарівні Пензлі
При створенні якісного професійного макіяжу і досягненні бездоганного результату, дуже важливо використовувати відповідні інструменти. Скористайтеся порадами, наведеними нижче, і створення декоративного макіяжу перетвориться в щоденне свято .

Пензель для пудри – це об’ємний, пухнастий пензель, основна функція якого - рівномірне розподілення пудри на обличчі. То ж для виконання макіяжу необхідно занурити пензель в розсипну пудру і набрати її на його поверхню. Далі охайно струсіть залишки пудри з пензля та нанесіть на обличчя легкими довгими рухами від лоба до підборіддя.

Пензель для рум’ян допоможе вам підкреслити овал обличчя та додати щічкам здорового відтінку. Кінчиком пензля нанесіть рум’яна на середину щоки та розподіліть уздовж вилиць. Цей пензель також може використовуватись для нанесення Бронзової мінеральної пудри. Аби підкреслити риси обличчя можна провести пензлем пензлем уздовж лінії носа, вилиць та плечей.

Пензель для створення контуру очей має спеціальні конусовидні щетинки з заокругленим кінчиком. Так форма пензля допомагає ефектно підкреслити контур очей та розтушувати тіні. Щоб створити бездоганний образ, легкими рухами проведіть пензлем уздовж повіки, а потім в її складці.

Пензель - апплікатор використовується для нанесення півтонів та темних відтінків, які підкреслюють глибину погляду. Ці відтінки, як правило, наносяться на зовнішню частину ока, та поступово розтушовуються у напрямку до внутрішнього краю. Щоб створити більш виразний погляд за допомогою такого пензля, необхідно нанести тіні на кінчик пензля та розтушувати вздовж лінії росту вій нижнього повіки, рухаючись ззовні до внутрішньої частини повіки.

Пензель для підводки очей – використовується для підкреслення контуру очей та надання форми рідким, тонким бровам. Аби контур був акуратним, спочатку необхідно, не поспішаючи, провести тонку лінію вздовж всього контуру очей. Потім, якщо ви бажаєте, можна відкоригувати товщину лінії в потрібних місцях, наприклад, в зовнішній частині ока.

Пензель для брів

Якщо ви використовуєте Пензель для брів, спочатку направляйте його в протилежному напрямку від росту волосся, що дозволяє видалити залишки Основи. Потім, легкими рухами рухайтесь у напрямку природного росту волосся та надайте бровам необхідну форму.Создан 18 мар 2012