Косметика Мері Кей

Чарівні Очі
Щоб створити виразний погляд, достатньо опанувати декілька секретів від професійних візажистів. Спочатку потрібно звернути увагу на кольорову гаму та обрати той відтінок тіней, який ідеально підходить до кольору ваших очей та тону вашої шкіри. Потім, спробуйте поекспериментувати в поєднані різних відтінків та просто обрати той, який найбільш сподобався. А тепер, слідуйте порадам професіоналів, які можуть підкреслити особливу красу ваших очей. Все обов’язково вийде, головне робити це з задоволенням.

Тон шкіри

Важливо пам’ятати, що будь-який колір може змінювати свій відтінгок, в залежності від типу і тону шкіри конкретної людини. Тому дуже важливо при виборі кольору тіней звертати увагу як на колір очей, так і на відтінок шкіри обличчя.

Відтінок «Слонова кістка»

Для жінки з відтінком шкіри «Слонова кістка» (дуже світлий тон, може бути з легким рожевим відтінком ) добре підходить нейтральна гама, холодні лілові відтінки, коричневі, а також голубувато-зелені кольори. Для більш виразного макіяжу потрібно використовувати насичений зелений, темно - сірий або теплий відтінок пурпурного.

Бежевий тон

Бежевий тон (злегка смуглий відтінок шкіри) добре поєднується з сіро - коричневими, рудувато - коричневими, теплими коричневими та темно – фіолетовими кольорами. Темно – сірий, темно – синій або насичений ліловий – це прекрасні відтінки для створення ефектного вечірнього макіяжу.

Бронзовий відтінок

Смугла, засмагла шкіра бронзового відтінку потребує насиченого або темно - коричневого кольору, добре підійдуть глибокі зелені відтінки. Драматично підсилити образ можна за допомогою темно-лілового, темно – коричневого або темно-сірого кольорів.

Обираючи тіні для очей, дотримуйтесь одного із двох правил: тіні повинні співпадати з кольором ваших очей та доповнювати їх; або вони повинні бути протилежного відтінку – тоді обраний вами колір буде підкреслювати форму очей та природну глибину погляду.

Голубим очам добре пасують теплі відтінки коричневого, бронзового, мідного та інші жовтогарячі відтінки.

Зелені очі можна чудово підкреслити ліловими, фіолетовими та темно-сірими відтінками тіней.

Світло – карі очі будуть сяяти в поєднанні з глибоким зеленим та бузковим кольорами тіней, а також з відтінками, які мають м’яко жовтувату основу.

Карі очі мають чудовий вигляд у поєднанні з будь - яким кольором ваших тіней, особливо з ліловим, рожевим, сірим чи голубими відтінками.

Застосування

Як тільки ви обрали відповідний для себе колір тіней, приступайте до створення макіяжу Кожна форма очей потребує свого способу нанесення декоративної косметики. Визначте, яка форма наближена до вашої та слідуйте рекомендаціям.

Нормальні очі

Очі, розташовані на відстані приблизно ширнини одного ока, вважаються «стандартними» або ідеальними. Щоб підкреслити чарівність нормальних очей використовуйте наступні поради з нанесення:
Спочатку нанесіть Тіні-основу на ділянку під бровою, всю повіку й на 1/3 уздовж лінії росту нижніх вій. Далі нанесіть Тіні-середній тон у складку повіки, починаючи від зовнішнього куточка ока, й розтушуйте їх.
Далі нанесіть Тіні-середній тон у складку повіки, починаючи від зовнішнього куточка ока, й ростушуйте їх.
Для завершення макіяжу нанесіть і розтушуйте Тіні-акцент уздовж лінії росту верхніх вій і зовнішньої половини складки повіки. Далі, нанесіть Тіні-акцент уздовж лінії росту нижніх вій.
Олівець для очей: проведіть уздовж лінії росту верхніх і (за бажанням) нижніх вій. За бажанням розтушуйте олівець для очей за допомогою Пензля для тіней. Туш для вій: нанесіть на верхні й (за бажанням) нижні вії .

Глибоко посаджені очі

Значнний віиступ надбрівної дуги говорить про глибоко посаджені очі. Такі очі потрібно зробити наглядно ближчими та більшими, для цього слідуйте порадам професіоналів:
Спочатку нанесіть Тіні-основу на всю повіку, у внутрішній куточок ока вздовж лінії росту нижніх вій і на ділянку під бровою.
Далі нанесіть Тіні-середній тон уздовж складки повіки й розтушуйте їх у напрямку до брови.
Для завершення макіяжу нанесіть Тіні-акцент у зовнішній куточок ока вздовж лінії росту верхніх вій, потім розтушуйте нагору до лінії брів. Нанесіть Тіні-акцент уздовж лінії росту нижніх вій.
Олівець для очей: проведіть тонку лінію вздовж лінії росту верхніх і нижніх вій, роблячи лінію олівця більш широкою в зовнішньому куточку ока. За бажанням розтушуйте олівець для очей за допомогою пензля. Туш для вій: нанесіть на верхні й нижні вії.

Широко посаджені очі

Відкриті та привабливі, широко посаджені очі - це очі розташовані один від одного на відстані більше ширини одного ока. Ви зможете підкреслити їх красу, використовуючи наші прості поради:
Спочатку нанесіть Тіні-основу на ділянку під бровою.
Далі, починаючи від зовнішнього кута складки повіки, нанесіть Тіні-середній тон у напрямку до внутрішніх куточків очей. Розтушуйте Тіні-середній тон у внутрішніх куточках очей і повіках, щоб очі здавалися розташованими ближче одне до одного.
Для завершення макіяжу, починаючи від зовнішніх куточків очей, розтушуйте Тіні-акцент уздовж лінії росту верхніх вій до складки повіки. Також нанесіть Тіні-акцент уздовж лінії росту нижніх вій, не доводячи лінію до зовнішнього краю ока.
Олівець для очей: проведіть тонку лінію вздовж лінії росту верхніх і нижніх вій. За бажанням розтушуйте олівець для очей за допомогою пензля.
Туш для вій: нанесіть на верхні й нижні вії.Близько посаджені очі

Очі, які знаходяться одне від одного на відстані менше ширини одного ока, називають близько посадженими. Підкреслити їх чарівність допоможуть поради візажистів.
Спочатку нанесіть Тіні-основу на ділянку під бровою і верхню повіку. Також нанесіть Тіні-основу у внутрішні куточки очей, щоб очі здавалися більш широко розставленими.
Далі, починаючи від зовнішнього кута складки повіки, нанесіть Тіні-середній тон у напрямку до внутрішньої частини брови, але не доводячи до лінії носа.
Олівець для очей: проведіть лінію вздовж лінії росту верхніх і нижніх вій, виводячи лінію трохи далі за зовнішній контур ока. За бажанням розтушуйте олівець для очей за допомогою пензля.
Туш для вій: нанесіть на верхні й (за бажанням) на нижні вії, 2–3 шари Туші.Очі з опущеною повікою

Очі з прихованою природною складкою повіки, називають очима з опущеною повікою.

Спробуйте підкреслити їх красу за допомогою добре окресленою лінії вій. Слідуйте нашим інструкціям:
Спочатку нанесіть Тіні-основу на ділянку під бровою вздовж лінії росту верхніх вій і в зовнішній куточок лінії росту нижніх вій.
Далі нанесіть Тіні-середній тон від лінії росту верхніх вій і вздовж усієї опущеної повіки, щоб видимо її підняти. Потім розтушуйте.
Для завершення макіяжу нанесіть Тіні-акцент, починаючи від лінії росту вій і вздовж усієї опущеної повіки, щоб видимо її підняти. Нанесіть Тіні-акцент уздовж лінії росту нижніх вій. Очі з опущеними віями виграють, якщо верхня повіка чітко промальована.
Олівець для очей: проведіть лінію вздовж лінії росту верхніх і нижніх вій від зовнішньої частини до внутрішніх куточків. За бажанням розтушуйте олівець для очей за допомогою пензля.
Туш для вій: нанесіть на верхні й нижні вії.Создан 18 мар 2012