Косметика Мері Кей

Читай по Губам
Впевнена, спонтанна, витончена чи стильна? Про що може розвовісти ваша губна помада? В той час, коли деякі жінки зберегігають відданість одному кольору помади, більшість прекрасної половини людства колекціонує безліч кольорів відповідно до свого настрою. Дізнайтесь, про що можуть розповісти ваші улюблені відтінки губної помади.

Рожева гама

Жінка, яка надає перевагу рожевим відтінкам губної помади – це дуже стильна жінка, яка завжди йде в ногу з часом. Вона сама жіночість і їй властивий стиль справжньої пані. Проте, на подив, вона не рідко проявляє веселість, жвавість та кокетливість, приховану у світі рожевих відтінків.

Гама «Металік»

Губна помада кольорової гами «Металік» - це чудовий відтінок для жінки, яка в курсі всіх останіх новинок моди. Вона знає, як знайти та підкреслити родзинку в найпростіших речах. І будьте впевнені, якщо мода змінює напрямок, то наша героїня вже очікує її там.

Ягідна гама

Жінка, яка користується ягідними відтінками, готова взяти від життя все. Вона енергійна, запальна та завжди впевнена в собі. До вибору відтінку губної помадив вона відноситься так само серйозно, як і до будь-якого іншого вибору в її житті.

Нейтральна гама

Не соромтесь фарбувати ваші губи в нейтральні відтінки. Навіть якщо цей відтінок повністю відображає стиль жінки, вона завжди знає, як підкреслити важливі для неї моменти. Проведіть з нею вечір, і ви навчитесь очікувати приємні несподівані моменти.

Шоколадна гама

Теплим відтінкам губної помади надає перевагу жінка енергійна, з відкритим серцем і яка завжди рада допомогти. Вона завойовує симпатію оточуючих. Вона примушує відчути себе по-іншому. І звичайно ж, вона така ж солодка, як і солодка цукерка.

Рудувато - коричнева гама

Для витонченої жінки рудувато-коричнева гама відміний вибір. Маючи бездоганний смак, вона вміє цінувати красиві речі в житті, від чудового мистецтва до аромату улюбленої кави. І якщо зненацька, метушня заполонила ваше життя, то саме рудувато-коричнева гама дозволяє найкращим чином приборкати напруження.

Червона гама

Вона впевнена та витончена. Вона ефектна, стильна та класична в один і той же момент. Вона завжди щира. Її краса не підвладна часу. Що можна ще сказати про жінку в червоному?Создан 18 мар 2012